Duygun Yarsuvat'tan yönetime sert tepki!
Galatasaray'ın eski başkanı Duygun Yarsuvat, Mustafa Cengiz yönetimiyle ilgili olay yaratan ifadeler kullandı.  
Webaslan.com
Duygun Yarsuvat'tan yönetime sert tepki!

Galatasaray'ın eski başkanı Duygun Yarsuvat, Mustafa Cengiz yönetimiyle ilgili olarak Ekim ayı olağan toplantısında gündem yaratan açıklamalar yaptı.

Duygun Yarsuvat konuşmasında "Son günlerde camiada Galatasaray'a hiç yakışmayacak davranışlar görüyoruz. Bu kurulda ön sırada oturanlar kaba bir tabirle anılmaktadır. ultrAslan ile GS Store bir işbirliği yaptı. Kim ultrAslan? Taraftar grubumuz mu, dernek mi, şirket mi? Ürünlerini satarak onları meşru hale mi getiriyorsunuz?" dedi.

Açıklamalarına devam eden Duygun Yarsuvat "ultrAslan denilen kuruluş hemen bir bildiri yayınladı. Çok ilginçtir, gücü kendilerinde gördükleri için kulübün yönetimine de hakim olmak istemişlerdir. Kendine ultrAslan diyen bir grup, Galatasaray üzerinde hak iddia etmektedir. Bu vahim bir olaydır. Ben, 'Bu cesareti nereden aldılar?' diye kendi kendime sordum. Sonra baktım ki yönetim kurulumuzla Rahmetli Metin Oktay'ın ölüm yıl dönümünde beraber oldukları bir resim gördüm." ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Duygun Yarsuvat, "Sayın Yönetim Kurulumuz, meşru olmayan kişilerle dans ederseniz bir gün sizin ayağınıza basarlar. Lütfen bu mutabakatı sona erdirin. Bu grubun ne olduğu bilinmeyen ürünlerinin GS Store'da satılmasını önleyin. Galatasaray'ı sonucunu bildiğimiz bir maceraya sokmayın. Bu bildiriyi yayınlamış olan kişilerin Galatasaray'da yeri yoktur. Sayın Başkan, biz köfte değiliz." şeklinde konuştu.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN