Dursun Özbek'ten Okan Buruk ile özel görüşme
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, önceki gün yaptığı idman ziyaretinde teknik direktör Okan Buruk ile görüştü.  
Milliyet
Dursun Özbek'ten Okan Buruk ile özel görüşme
Fotoğraf : AA

Galatasaray'da seçim çalışmalarını durduran ve sadece şampiyonluğa odaklanan Başkan Dursun Özbek, önceki gün sabah erken saatlerde soluğu tesislerde aldı.

Florya'ya giderek takımın şampiyonluk öncesi durumunu yakından takip eden Özbek, "konsantrasyon" mesajı verdi. Önceki gün de yine ekibiyle beraber soluğu Florya'da alan Başkan Özbek'in takıma bu şekilde sezon finali öncesi destek verdiği ve motivasyonu üst düzeyde tutmak istediği bildirildi.

"ŞAMPİYONLUĞU ARMAĞAN EDİN"

Teknik Direktör Okan Buruk'la da bir toplantı yapan Başkan Özbek "Verilen bütün emeklerin sonuna geldik. Sizinle ve oyuncularımla gurur duyuyorum. Geçen sezon olduğu gibi yine camiamıza şampiyonluğu armağan edeceğinize inanıyorum" dedi. Sosyal medya hesabından taraftara mesaj veren Buruk, "Büyük Galatasaray ailesi. Bayrakları hazırlayın. Tarih yine Galatasaray'ı yazacak, mayıslar yine bizim olacak" ifadesini kullandı.

Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ise şu mesajı verdi:

"Geldik son dakikaya... Hepimiz, tüm motivasyonumuzla kenetlenerek, tüm zerrelerimize kadar hissederek, şampiyonluk yolundaki son dakikaya, sadece sahadaki 11 aslanımız, kenardaki diğer aslanlarımız, Okan Hocamızla değil, 35 milyon Galatasaray taraftarıyla o gün hep birlikte o mücadeleyi vereceğiz. Bu kararlılık, azim ve inanmışlıkla yapamayacağımız hiçbir şey yok. 2023 yılında Cumhuriyet'in 100. yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024'te de 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız."

 

 Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler