Dursun Özbek: "Seçim çalışması yapmayacağız"
Galatasaray başkanlığına aday olan Dursun Özbek, sarı-kırmızılı takımın şampiyonluğa oynamasından dolayı seçim çalışmaları yapmayacağını açıkladı.  
Webaslan.com
Dursun Özbek: "Seçim çalışması yapmayacağız"

Galatasaray'ın Mayıs ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı İstanbul'da başladı. Toplantının bu aydan sonra Galatasaray Lisesi'nde yapılacağı açıklandı. Galatasaray Kulübü'nün Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı, İstanbul bir otelde gerçekleşti.

Nisan ayından Divan Kurulu Başkanı seçilen Eşref Hamamcıoğlu yönetiminde yapılan toplantıda Divan Kurulu Toplantıları'nın Haziran ayından itibaren Galatasaray Lisesi'nde yapılacağı açıklandı.

Galatasaray başkanlığına aday olan Durun Özbek, "Önümüzdeki 26 Mayıs'ta seçimli genel kurulumuz var. İki yıllık zor süreç geçirdik, scout ekibinin bize verdiği destek sonucunda yeni bir takım kurduk, başına da Galatasaray ile özdeşleşen değerli hocamız Fatih Terim'i getirdik. Bu şampiyonluk sürecinde kendilerine olan güvenimiz sonsuzdur, başarılarının devamını diliyorum. Galatasaray'a şampiyonluk yolunda herkesin gereken desteği vereceğinden şüphem yok. 21. şampiyonluğun Galatasaray'a çok yakışacağına inanıyorum. Basketbol ve voleybolda düşük bütçeler olmasına rağmen büyük başarılar elde ettik, tekerlekli basketbolda da aynı" dedi.

Galatasaray'daki çok adaylı seçimin Galatasaray'ın büyüklüğünü kanıtladığını ifade den Özbek, "Çok adaylı bir seçime gidiyoruz, listeler hazırlandı ve teslim edildi. Bu çok adaylı seçim, Galatasaray'daki demokrasinin, Galatasaray'daki insan zenginliğinin dolayısıyla fikir zenginliğinin bir kanıtıdır. Bu seçim Galatasaray'a aşk ile bağlı olanların seçimi olacaktır. Galatasaray aşkıyla yaşayan ve iş hayatıyla başarılı olan arkadaşlardan oluşan bir yönetim kurulu listesi hazırladık. Değerli arkadaşlarımız ile beraber oylarınıza talibiz" şeklinde konuştu.

Galatasaray'ın şampiyonluk için kritik bir dönemeçte olmasından dolayı seçim çalışmaları yapmayacağını ifade eden Özbek, "Değerli adaylar, proje kimin olursa olsun bu projelere sahip çıkalım. Bu projeleri hazırlayanlar, seçilen yönetimlere yardımcı olsun. Bu projeler, Galatasaray'ın geleceğidir. Şu anda şampiyonluğa çok yakınız ve bu dönem itibarıyla seçimle ilgili çalışmalarımızın ağırlığını liglerin sonuçlanmasıyla beraber yapacağız. Projelerimiz, anlatacaklarımız hazır ama bunları anlatmayacağız. Tek bir şeye odaklanmamız ve konsantre olmamız gerekiyor; 21. şampiyonluk" ifadelerini kullandı.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN