Dursun Özbek mesajı verdi; "Ocak'a kadar değil sonuna kadar"
Igor Tudor ile baş başa görüşen Dursun Özbek, "Söylentilere kulağını tıka. Seninle sonuna kadar devam edeceğiz" dedi. Özbek futbolculara da "Sezon başındaki takımı geri istiyorum" ifadesini kullandı.  
Takvim
Dursun Özbek mesajı verdi; "Ocak'a kadar değil sonuna kadar"

Galatasaray'da teknik heyet, yönetim ve futbolcuları bir araya getiren baloda yaşananlara ulaşıldı... Alınan bilgilere göre Başkan Dursun Özbek, Igor Tudor'la uzun bir süre görüştü ve tam destek verdi.

Cenk Ergün'ün de yer aldığı görüşmede Özbek'in "Söylentilere kulağını kapat. Biz seninle ocak ayına kadar değil sonuna kadar birlikteyiz. Sana ve takıma güvenimiz sezon başındaki gibi tam" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

ARANIZDA SÜREKLİ KONUŞUN

Başkan Özbek o gece futbolcuları da topladı ve çarpıcı ifadeler kullandı. Özbek'in, "Evet yeni bir takımız, zamanla her şey oturacak. Sizden tek isteğim sezon başındaki takımı sahada görmek. Hepimiz çok kaliteli çocuklarsınız. Aranızda da sürekli konuşup sorunları çözün" dediği belirlendi.

FLORYA ZİYARETLERİ ÇOĞALACAK

Kötü gidişi durdurmak için büyük çaba sarfeden Özbek'in artık Florya'ya daha sık ziyarette bulunacağı da öğrenildi. Baloda yapılan konuşmalar sonrasında futbolcuların moral motivasyonun da çok yükseldiği belirtiliyor. Başkan Özbek'in isteği sonrası futbolcuların idman ve maçlar dışında birlikte vakit geçirip sorunları masaya yatıracağı ifade edildi.

%%EMBEDGALERI_29624%%

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN