Drogba, imzaya çok yakın...
Galatasaray'ın Fildişili eski golcüsü Didier Drogba, hafta sonunu Brezilya'da Corinthians ile görüşerek geçirdi. İşte Drogba'nın Corinthians transferinden detaylar...  
Webaslan Dış Haberler
Drogba, imzaya çok yakın...

Galatasaray'ın eski yıldızı Didier Drogba'nın, Corinthians ile transfer görüşmesi yapmak için bu hafta Brezilya'ya gittiği öne sürüldü.

Brezilya basınında yer alan haberde; Drogba'nın şu ana kadar en iyi teklifi Corinthians'tan aldığı ve direkt olarak başkan ve teknik direktör Fabio Carille ile görüştükten sonra son kararını vermek istediği belirtildi. Londra'dan Brezilya'ya giden Drogba'nın, cumartesi gününden bu yana görüşmeler yaptığı ifade edildi.

Corinthians yönetiminin, Didier Drogba'nın sosyal vakfına yardım desteği sözü de verdiği, Drogba'nın bu istekten ötürü büyük memnuniyet duyduğunun altı çizildi.

38 yaşındaki Didier Drogba ile Corinthians arasındaki görüşmelerin sıcak ve samimi bir şekilde ilerlediği, Fildişili oyuncunun da imzayı artık daha ciddi bir şekilde düşündüğü yazıldı. Drogba'nın 2 hafta içerisinde kendisini Corinthians'a bağlayan imzayı atabileceği kaydedildi.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN