Demirkol: "Terim birçok konuda haklı"
Mehmet Demirkol, Fanatik gazetesinde yayınlanan köşe yazısında Fatih Terim'in basın toplantısındaki sözlerini yorumladı.  
Fanatik
Demirkol: "Terim birçok konuda haklı"

Fanatik gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, gazetedeki köşe yazısında Fatih Terim'in sözlerini yorumladı.

"Terim’in şikayeti kime? Kendisi dahil hemen herkese denebilir. TFF’den MHK’ye... Ki haklı olduğu çok şey var. Galatasaray yönetiminden oyunculara... Ki haklı olduğu çok şey var." diyerek yazısına başlayan Demirkol, şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

"Ve bu çerçevede de ‘ben de insanım’ diyerek kendi hatalarını da kabul ediyor. Ki aslında sorunun ne olduğunu çözemeyen bizler için anlaşılması gereken şey bu. Eğer bu oyun 7 hafta sonunda Terim dışında bir antrenör tarafından sergilense stadyumda ‘İmparator Terim’ çağrıları başlamıştı."

Kulüp için unsurlardan memnun değil

"Terim geçen yıl bu zamanlarda, ‘Ocak ayını’ hatta ‘Temmuz’u bekleyin’ diyordu. Bugün itibarıyla yine aynı şeyleri söylüyor. Burada ortaya çıkan ‘yanıldık ve yanıltıldık’ diyerek, yapılan transfer hamlelerinin istediği gibi olmadığı muhtemelen. Daha önce Falcao sorulurken ‘Ona itiraz yok da bana kalsa stoper de lazım derim’ cümlesinde aramak lazım cevabı. Söylediklerinden yönetim dahil kulüp içi unsurlardan hiç memnun olmadığını anlamak mümkün."

Hepimizin merak ettiği...

"Terim, ben oyunu çizip herkese anlatıyorum ama bu oyuncu grubu bunu yapamıyor mu demek istiyor? Antrenmanda oynuyorlar maça çıkınca olmuyor mu demek istiyor? Çünkü Galatasaray son 3 maçın ikinci yarılarında isabetli şut çekemedi. Aslında hepimizin merak ettiği bunun asıl sebebi."

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN