Carli serbest kalıyor
Galatasaray'ın uzun süredir peşinden koştuığu Fluminense forması giyen sol bek Carlinhos, kulübüyle olan sorunları aşamadı.  
Webaslan Dış Haberler
Carli serbest kalıyor

WEBASLAN DIŞ HABERLER - Galatasaray'ın uzun süredir peşinden koştuığu Fluminense forması giyen sol bek Carlinhos serbest kalıyor. Galatasaray'ın uzun süre transfer için bastırdığı Carlinhos'a sözleşme uzatmak için söz verilse de bu söz yerine getirilmedi. Brezilyalı oyuncu, kendisine sözleşme önerilmezse yeni yılda serbest oyuncu olacak.

Carlinhos, "Kulüpten bir teklif almadım. Basında hakkımda bazı şeyler yazılsa da bunlar doğru değil. Sessizliğimi koruyorum ve bir basın toplantısı yapmayacağım. Çünkü söyleyeceğim bir şey yok. Futboluma odaklanmak zorundayım. Ayrılık olacaksa geldiğim gibi giderim. 1.5 yıl önce sözleşmemin uzatılması gündem geldi; ama şimdi değil. 4 milyon Euro teklif gelmesine rağmen beni satmadılar. Ben bir profesyonelim, sözleşmemin son gününe kadar burada onurla oynayacağım. Burada oynamayı seviyorum ama henüz bir teklif yok" diye konuştu.

Galatasaray'ın teklifinden sonra hocası Rodrigo Caetano'dan sözleşme uzatma sözü alan Sambacı'ya verilen bu vaat, yeni teknik direktörle birlikte unutuldu. Galatasaray Carlinhos'tan vazgeçerek Gremio'dan Alex Telles'i transfer etti.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN