Burak Elmas'tan 110 milyon dolarlık anlaşmalar!
Galatasaray stadının yeni adı 'Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu' oldu. Galatasaray yapılan anlaşmayla birlikte forma ve stadyumdan toplamda 110 milyon dolar kazanç sağlayacak.  
Sabah
Burak Elmas'tan 110 milyon dolarlık anlaşmalar!

Galatasaray Kulübü, Timur Şehircilik Planlama AŞ ile 725 milyon TL + KDV karşılığında 5+5 yıllığına stat isim hakkına ilişkin sponsorluk ve reklam tanıtım sözleşmesi imzalandığını açıkladı.

Yapılan anlaşma sonrası forma + stadyum geliri toplamda 110 milyon dolar oldu. (Formadan da 250 milyon TL + stadyumdan ise 725 milyon TL)

STADYUMUN YENİ İSMİ BELLİ OLDU

Yeni sponsorla birlikte Galatasaray'ın stadyum ismi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu oldu.

Sarı kırmızılı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, işbu tutarın 652 milyon 500 bin TL + KDV'sinin Galatasaray Sportif AŞ'ye, geri kalan 72 milyon 500 bin TL + KDV'sinin ise Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne ödeneceği belirtildi.

Galatasaray'ın KAP açıklaması şu şekilde: "Şirketimiz ve Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Timur Şehircilik Planlama A.Ş arasında 5 sezonu opsiyonlu olmak üzere toplamda 10 (5+5) sezon için 725.000.000 TL + KDV değerinde stat isim hakkına ilişkin sponsorluk ve reklam tanıtım sözleşmesi imzalanmıştır. İşbu tutarın 652.500.000 TL + KDV'si şirketimize, geri kalan 72.500.000 TL + KDV ise Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne ödenecektir."  Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler