Bilal Meşe: "Okan Buruk'a sahip çıkın"

Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe, bu haftaki köşesinde Galatasaray yönetiminin Okan Buruk tercihini yorumladı. İşte o yazı...

6

BİLAL MEŞE'NİN SÖZLERİ

Domenech Torrent'in sözleşmesini fesheden Galatasaray yönetimi, gece yarısı prensip anlaşmasına varılan teknik direktör Okan Buruk'la görüşmelere başlandığını duyurdu. Milliyet yazarı Bilal Meşe, Buruk tercihini köşesinde yorumladı.

5

"ERGÜN YILLARDIR BAŞARILI"

"Galatasaray sportif direktörü Cenk Ergün’ün adını bilirim, ama hiç yan yana gelmediğim gibi, cep telefonunu bile bilmem. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’’ diye bir atasözümüz var, valla Cenk Ergün’e “cuk” diye oturuyor. Ergün, yıllardır başarılı işlere imza atıyor."

4

'10'A YAKIN İSİMLE GÖRÜŞMÜŞ'

"Nitekim Galatasaray kongrelerinde aday olan başkanların neredeyse tamamında adı geçiyor Cenk Ergün’ün... Ergün’e yakın çevrelerden aldığım bilgilere göre, son bir ay içinde 10’a yakın yabancı teknik direktörle birebir görüşme yapmış, yani boş durmamış."

3

"KRİTİK YERLERDE PATİNAJ YAPTI"

"Bu anlamda övgüyü hak ediyor Ergün, torpile de gereksinim yok! Türk futboluna katkısı olan her yabancıyı hem alkışlarım, hem de baştacı yaparım, o kadar fanatik değilim. İşte Torrent, Fatih Terim’in yerine geldi de neye yaradı? Koskoca Galatasaray ileri gideceğine hep kritik yerlerde patinaj yaptı!"

2

"SÜREKLİ BAŞARIYI KOVALAR"

"Neyse ki yeni Başkan Dursun Özbek ve ekibi gerçeği gördü, Okan Buruk’u takımın başına getirdi, bravo onlara. Okan Buruk’u herkes tanır, büyüğüne, küçüğüne hep saygılı olan, bizim kulvarın ender efendi fotoğraflardan birisidir. Teknik direktörlükte işine odaklanan ve sürekli başarıyı kovalar."

1

"OKAN HOCAYA SAHİP ÇIKIN"

"Öyle sosyal medyada incir çekirdeğini doldurmayan, geçmişe dönük eleştirilere şaşırıyorum arkadaş! Yok efendim Beşiktaş’ta oynamış, ne var oynamasında, adamın ekmek parası, oynamasın mı! Geçin bu eleştirileri yerli ve de Aslan’ın içinden yetişen oranın havasını suyunu bilen Okan Buruk’a herkesin sahip çıkması gerekir."

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler