Beşiktaş'tan Burak Elmas'a Gedson tepkisi

4

BURAK ELMAS'A GEDSON TEPKİSİ

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın, önceki gün “Büyük kulübün Gedson Fernandes için ödeyemeyeceği bir parayı teklif etti” yönündeki ifadeleri, Beşiktaş Yönetimi’nde krize neden oldu. Bazı yöneticilerin çok sert yanıt verme baskısı karşısında Başkan Ahmet Nur Çebi’nin gerilimi tırmandırmanın kimseye bir yararı olmayacağını söylediği, Beşiktaş’ın başarısına odaklanılması gerektiğini vurguladığı ortaya çıktı. (Milliyet/Serdar Sarıdağ)

3

ELİMİZDE BELGE VAR NE DEMEK?

Birbirleriyle görüşme yapan yöneticilerden bir isim, “Elimizde belge var ne demek. Elimizde belge var ifadesi genelde ağır suçlar için kullanılır. Bu nasıl bir ifade? Tüm transfer görüşmelerinin belgeleri vardır. Galatasaray’ın da yaptığı transfer görüşmelerinin belgeleri var. Suç mu bu?” diye konuştuğu öğrenildi.

2

NEREDEN BİLİYOR?

Yine sert bir açıklama yapılmasından yana fikir belirten bir başka yöneticinin, “Gedson Fernandes’in parasını ödeyemeyeceğimizi nereden biliyor. Bizim kulübün muhasebesini mi biliyor? Belki öderim belki ödemem. Nereden biliyor? Belki bir oyuncu satacağız alacağız. Kime ne?” dediği ortaya çıktı.

1

HEP FİYAT YÜKSELTTİLER

Yöneticilerden bir başkası ise “Kenan Karaman, Salih Uçan, Ghezzal ve Rosier transferlerinde hep karşımıza çıkarak fiyat yükselttiler. Hadi Kenan ve Salih boştalar ama Rosier ve Ghezzal bize gelmesin diye ellerinden geleni yaptılar. Sadece bu sene değil geçmişte de böyle şeyler oldu. Hem kadroyu güçlendirelim hem de rakibi zayıflatayım mantığı” yorumunu yaptığı bildirildi.

 

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN