Bayern Münihli patlama!
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal, basında çıkani medyaya yansıyan iddiaların üzerine bir açıklama yaptı. İşte Kösal'ın savunması ve çok sert sözler...  
Webaslan.com
Bayern Münihli patlama!

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal, hakkında yapılan yorumlar üzerine sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla açıklama yaptı.

İşte Ebru Köksal'ın o sözleri...

"Bir süredir kulübüme ve şahsıma yönelik bir TV kanalında sürdürülen kasıtlı karalama kampanyalarına “bunu da gördük” diyerek sessiz kalmıştım. Ancak gittikce dozu artan iftiralara artık bir cevap verme ihtiyacı doğmuştur.

Bilindiği gibi Sn. Başkanımız Ünal Aysal ve Yönetim Kurulumuzun 'Dünya kulübü olma' hedefi doğrultusunda yürürlüğe koyduğu 5 yıllık stratejik planın en önemli 2 unsuru altyapı ve uluslararası markalaşma çalışmalarıdır.

GS’ın büyüme hedefleri ve finansal istikrarın sağlanması icin büyük önem atfettiğimiz bu iki konu Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin başarı anahtarı olmuştur.

Florya'mız için yeni yeteneklerin keşfedilip çağdaş bir formasyon ile yetiştirilmesi ile ilgili projedeki iş ortağımız, Alman ve İngiltere Futbol Federasyonu'nun yanısıra Bayern Münih gibi dünyaca ünlü kulüplerle uzun yıllardır çalışmaktadır.

Galatasaray’a uzun süreler yönetici olarak hizmet etmiş ve bu konuda Türk futbolunun kendi kısır döngüsü içinde sıkışıp kaldığını gözlemleyen bir kişi olarak benim içerisinde yer almadığım GS Sportif AŞ Yönetim Kurulu'nda görüşülerek onaylanmış ve bu konuda uluslarararası tecrübe ve repütasyona sahip bir kuruluşla yapılmakta olan çalışmalara bir kurul üyesi olarak katılmanın ve katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayım.

Her yıl transfere milyonlarca Euro harcayanTürk futbolu içinde Galatasaray yine bir ilke imza atmış, Galatasaray kültürü ve ruhu ile yetişecek genç futbolcularımızın yetiştirilmesi için Türkiye’de yepyeni ve çağdaş bir altyapı kuruluşunun yanısıra bu konuda kendini dünyaya ispat etmiş ve Türk nüfusunun yoğun olduğu Almanya’yı seçmiş olması, sanırım bazı kişi ve çevreleri rahatsız etmiş olmalı ki, dürüst ve doğru haberciliğin çok dışına çıkılararak bir iftira kampanyasına dönüşmüştür.

Galatasaray’ın başarılarından rahatsız olanların halka açık şirketimizden bu konuda yapılan ödemelerin iddia edilen rakamların 10’da biri bile olmadığını rahatlıkla öğrenebilecekken uydurma ve asılsız rakamlar vererek gerçeğe gölge düşürmek çabalarının bir kez daha sonuçsuz kalacağının bilinmesini isterim.

Saygılarımla

Ebru Köksal"

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN