Aysal'dan son bir istek! "Benim için..."
Başkanımız Ünal Aysal, Fenerbahçe derbisi öncesinde oyuncularla bir araya geldi. Aysal, derbi öncesinde oyunculardan son bir istekte bulundu. İşte Aysal'ın motivasyonu...  
Webaslan.com
Aysal'dan son bir istek! "Benim için..."
Galatasaray Başkanı Ünal AysalFenerbahçe derbisi öncesinde oyuncularla bir araya geldi. Görevinden ayrılan Aysal, oyunculara yaptığı motivasyon konuşmasında oyunculardan, derbiyi kendisi için kazanmalarını istediğini söyledi. Öte yandan toplantıda teknik direktör Cesare Prandelli de hazır bulundu ve bu sözler sırasında başını öne eğerek onay verdiği gözlendi.

Aysal oyunculara; "Bir kere daha beraberiz. İnşallah yarın akşamki maçtan sonra bunu hep beraber kutlayacağız. Güzel bir başarı bekliyorum. Bu benim başkanınız olarak son Galatasaray - Fenerbahçe maçım. Sizden ilk defa özel bir jest bekliyorum. Bu maçı tabi ki kendiniz için kazanacaksınız. Galatasaray için kazanacaksınız. Ama biraz da benim için kazanacaksınız. Çok teşekkür ediyorum şimdiden. Hayırlı olsun. Başarılarınızın devamını bekliyorum. Her zaman yanınızdayım" ifadelerini kullandı.

Toplantının ardından GS TV'ye konuşan G.Saray Başkanı, "Florya'ya evvelsi gün gelmiştim yine uğradım. Hoca ve oyuncularla görüştüm. Herkesin morali iyi. Yarın için umutla ayrılıyorum Florya'dan. Ümit ediyorum ki çocuklar yarın ellerinden geleni yapacak ve galip gelecekler." dedi.

İŞTE AYSAL'IN FLORYA KONUŞMASIWebaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN