Aysal olmazsa o aday olacak!
Başkan Ünal Aysal çarşamba günü yola devam edip etmeyeceğini açıklayacak. Kararının olumlu olması bekleniyor. Ancak aksi tablo ortaya çıkarsa Haluk Ulusoy’un adaylığını koyması bekleniyor.  
Akşam
Aysal olmazsa o aday olacak!

Galatasaray'ın 25 Ekim’de sonuçlanması planlanan olağanüstü kongresi için bir çok farklı formül gündemde.

Başkan Ünal Aysal’ın nasıl bir tavır takınacağı bu süreçte en önemli belirleyici unsur olacak. Çarşamba günü aday olacağını açıklaması beklenen Aysal, aynı gün 22.45’te TRT’nin kanalında canlı yayın konuğu olacak.

Başkan Ünal Aysal’ın bu programdan önce adaylığı konusunda merak edilen soruları kamuoyuyla paylaşması bekleniyor. Ailesinin yeniden aday olmasına sıcak bakmadığı konuşulan Aysal’ın kararının olumlu olacağı konusunda ciddi işaretler var. Yani Aysal bir dönem daha başkanlık koltuğunda kalabilir. Ama aksi bir sonuç çıkarsa, alternatif başkan adayları da boş durmuyor.

KANAAT ÖNDERLERİYLE GÖRÜŞECEK

G.Saray’ı yönetmeye talip isimlerin başında eski Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy geliyor. Bu konuda uzun süredir çalışmalar yaptığı bilinen Ulusoy’un, Aysal’ın tavrını netleştirmesinden sonra devreye gireceği öğrenildi.

Aysal, yola devam etme kararı alırsa Ulusoy çıkmayacak. Farklı bir tablo oluşursa önce camianın önder isimleriyle istişare yapıp, ardından ‘varım’ diyecek.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN