Aslan'a son dakika şoku!
Türkiye Ligi’ni şampiyon bitiren ve transfer bombaları ile gündemi sarsan G.Saray’ın Endonezya kampı iptal edildi. Bu kez, sebep ise uçak krizinin yaşanması...  
Hürriyet
Aslan'a son dakika şoku!

F.Bahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım'ın, Terim'in çok büyük paralar harcattığını söylerken Lutfi Arıboğan'a da çatınca, G.Saray Başkan Yardımcısı Öztürk, "Tarla sürme" benzetmesiyle şike soruşturmasına atıfta bulunarak çıkışta bulundu.

Şike soruşturmasına dokundurma yaparak Fenerbahçe Asbaşkanı'na yanıt veren Adnan Öztürk, "Arıboğan, ayakları yere basan başarılı ve sağlam bir yönetici" dedi.

Galatasaray'dan, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım'a cevap gecikmedi. Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulunurken, "Bize karşı boş bir sataşma var" dedi. TT Arena Stadı'nın nasıl yapıldığının hesabının ortada olduğunu kaydeden Öztürk, "Bizim stadımız şehrin ortasında, yaylada değil" dedi ve şöyle devam etti:

"Ali Yıldırım'a soruyorum. Sayın Arıboğan kuş mu ki uçsun? Ayakları gayet sağlam yere basan çok başarılı bir yönetici. Gereksiz polemik yaratmak amacı, gündem saptırma amacı bunlar. Her zaman söyledik. Yine söyleyelim Galatasaray'a kimse sataşmasın. Biz de kendi işimize bakıyoruz ama sataşanlara da verilecek cevabımız her zaman var. Ortamı germenin manası yok."

Aklıma tarlalar geliyor

Ezeli rakiplerine adlarının karıştığı şike soruşturması üzerinden dokundurma yapan Öztürk "Böyle sataşmalar olunca aklıma hep tarlalar geliyor. Ben asıl cevap hakkımı kamu spotu olarak kullanmak istiyorum. Malumunuz hasat mevsimi geldi. Çiftçi vatandaşlarımızdan ricam tarlalarını hasat sonrası sürmeden önce anız ateşine maruz bırakmasınlar. Toprağa hiç yararı olmadığı gibi ciddi zarar vermektedir. Ve uzun dönemde verimliliğin kaybolmasına sebep olmaktadır. Bu konuda gösterecekleri hassasiyet ülkemizin tarım rekoltesini ciddi anlamda yükseltecektir. Böylece gelecek nesillere sağlıklı tarım arazileri kalacaktır" diye konuştu.



Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN