Arda Turan - Berkay Şahin davasında karar çıktı
Ünlü şarkıcı Berkay Şahin ile futbolcu Arda Turan arasında yaşanan kavgaya ilişkin açılan davanın son duruşması bugün görüldü. Arda Turan cinsel taciz suçundan beraat etti. Turan'a kasten yaralama ve ruhsatsız silah suçundan ceza verildi.  
Arda Turan - Berkay Şahin davasında karar çıktı

Emirgan'daki bir eğlence mekanında 2018 yılının ekim ayında Futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında yaşanan tartışma sonrası açılan davanın son duruşması bugün görüldü.

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga ile ilgili açılan davada karar çıktı.

Arda Turan, kasten yaralama ve ruhsatsız silah suçlarından 2 yıl, 8 ay 15 gün hapis cezası verildi. Cinsel tacizden beraat etti. Berkay Şahin ise hakaretten ceza verilmedi

BERKAY DAKİKALAR ÖNCE KORUMA ORDUSUYLA ADLİYEYE GELDİ

Ünlü popçu Berkay erken saatlerde Çağlayan Adliyesi'ne giriş yaptı. Gazetecilerin Arda Turan'ın kendisinden özür dileyip dilemediğini sormaları üzerine ünlü popçu, "Biz ilk günden beri bu özrü bekliyoruz" yanıtını verdi.

ARDA TURAN'IN 'CİNSEL SALDIRI' SUÇUNDAN YARGILANMASI TALEP EDİLDİ

2. Sayfa programının haberine göre; Arda Turan'ın 'cinsel saldırı' suçundan yargılanması talep edildi. Arda Turan'ın avukatı "Yer dar ve kalabalık, yanlışlıkla çarpmış ve özür dilemiştir" ifadelerini kullandı.  Arda Turan'ın hastaneye giderken taşıdığı silah ruhsatsız çıktı.


Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN