Ahmet Çakar'dan Şanlıurfa'daki Süper Kupa Finali için çarpıcı iddia
Eski hakem Ahmet Çakar, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa Finali'nin Şanlıurfa'da oynanmasıyla ilgili bir iddia ortaya attı.  
Ahmet Çakar'dan Şanlıurfa'daki Süper Kupa Finali için çarpıcı iddia
Fotoğraf : AA

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa Finali'nin 7 Nisan'da Şanlıurfa'da oynanacak olmasıyla ilgili flaş bir iddia gündeme geldi.

Eski hakem Ahmet Çakar, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin, Şanlıurfa'da iş yeri açtığı için Süper Kupa Finali için böyle bir karar alındığını iddia etti.

Ahmet Çakar canlı yayında "Türk futbolunu yönetenler için adalet değil koltukları daha önemli. Türk futbolunu yönetenlerin başta aşağı pılını pırtını toplayıp gitmeleri lazım." ifadeleri kullandı.

Sözlerine devam eden Ahmet Çakar "Büyükekşi'nin holdingi Urfa'da yeni bir iş yeri açıyor. Bu yüzden Süper Kupa Finali'ni Urfa'ya verdi!" diyerek konuşulacak bir iddia ortaya attı.

ŞANLIURFA'DA YENİ OFSAYT SİSTEMİNİN OLMAMASI 

Öte yandan Şanlıurfa'da Yarı Otomatik Ofsayt Sistemi'nin olmaması da sosyal medyada sıkça gündeme gelmeye başladı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, "Süper Kupa Finali'nin oynanacağı Şanlıurfa'daki sahanın Yarı Otomatik Ofsayt Sistemi'ne uygun olmadığı söyleniyor. TFF bunu görmedi mi? Bilemiyorum. Bunu TFF yetkilileri cevaplamalı. Bize nerede oynayacağımız söylenirse, gideriz. Bu sorunun muhatabı TFF." ifadelerini kullandı.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler