19:05 yarışmasında kazanan belli oldu
Webaslan'ın ziyaretçilerine özel gerçekleştirdiği 19:05 yarışması yeniden gerçekleştirildi. Kazanan taraftarımız daha önce duyurduğumuz gibi Cumartesi günü 13:00'te sosyal medya kanallarımızdan açıklandı.. Yarışmalar büyüyerek devam edecek, bizimle olmaya devam edin...  
Webaslan.com
19:05 yarışmasında kazanan belli oldu

İnternetteki Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası olan Webaslan yeni sezona bomba gibi girdi. Büyük ilgi üzerine forma ödüllü 19:05 yarışmasını tekrarladık Telefonunuzun bildirim ayarlarının açık olması yarışmaya katılmanız için yeterliydi.

14 Ağustos Cuma günü 19:05'te telefonlarına gelen soruya cevap veren 1 taraftarımız Sony Playstation 4 + forma kazandı. Şanslı taraftarımız Ömer Gürsel oldu. Soru takımımızın "TFF Süper Kupa'yı" kaç kere müzeyi götürmesiydi ve doğru cevap 4'tü.

Eğer bu uygulamalardan birini halen daha telefonunuza indirmediyseniz, Galatasaray hakkında her şeye en hızlı bir şekilde ulaşmak için şimdi indirin ve bekleyin. 

Uygulamada adeta yok, yok! Galatasaray orada...

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN 

  

* Yarışma sonucu, 15 Ağustos Cumartesi günü 13:00'de Webaslan Facebook ve twitter hesabından duyuruldu.
* Bulunduğunuz alanda yer alan GSM Şebekeleri sebebiyle bazı telefonlar (%1 oranda) bildirimleri alamayabilir.
* Soruya doğru cevap veren ilk taraftarımız ödülü kazandı.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler