Mauro Icardi: "Kendimi formda hissediyorum"
Arjantinli gazeteci Marcos Dauran, Galatasaray'ın golcüsü Icardi'nin ülkesinde yaptığı açıklamada,"Sadece arka adalemde ağrı hissettim. Büyük bir sakatlığım yok. Kendimi çok formda hissediyorum" dediğini söyledi.  
Mauro Icardi: "Kendimi formda hissediyorum"
Fotoğraf : AA
1

Türkiye'ye geri dönen Mauro Icardi ile ilgili Arjantinli gazeteci Marcos Dauran, önemli açıklamalarda bulundu.

Radyospor'a konuşan Dauran, "Icardi, Arjantin'de bir televizyon kanalına röportaj verdi. Sadece arka adalesinde bir ağrı hissettiğini, bu nedenle son maçta oynamadığını; ancak büyük bir sakatlığının olmadığını söyledi. Ayrıca kendisini çok formda hissettiğini; performans açısından bir sorun yaşamayacağını söylüyor. Bir de Türk Ligi'ne alışması gerektiğini vurguladı. Galatasaray 'a ve lige tam olarak adapte olduktan sonra, başarılı olacağını belirtti" ifadelerini kullandı.

"FUTBOLA KONSANTRE OLAMIYOR"

Kendi görüşlerini de paylaşan Dauran, şöyle devam etti:

"Ben onun futbol kariyerini eşi ve temsilcisi Wanda Nara öncesi ve sonrası diye ayırıyorum. Icardi çok büyük bir golcü; bu açıdan Galatasaray'da başarılı olur; ama bir şart var. Kendini tamamıyla futbola vermeli. Futbola kanalize olursa harika işler yapar. Sorun şu ki Icardi futbola konsantre olamıyor. Bence Wanda Nara'ya tazminat ödeyerek, özel hayatındaki sorunu aşacak. Sonrasında kendini tamamen işine verirse çok başarılı olur." Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler