İlkin ve Dilara’dan kalp sağlığına destek
Kalp sağlığına farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen organizasyona Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncularından İlkin Aydın ve Dilara Gedikoğlu katıldı.  
İlkin ve Dilara’dan kalp sağlığına destek

Kalp sağlığına farkındalık yaratmak amacıyla, Liv Hospital'ın öncülüğünde sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Bebek sahilinde düzenlenen organizasyona Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncularından İlkin Aydın ve Dilara Gedikoğlu katıldı.

Bebek sahilinde başlayan yürüyüşte organizasyona katılanlar 3.244 adımın ardından yeniden başlangıç noktasına döndü ve toplamda 6 bin 488 adım atıldı.

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı oyuncularından İlkin Aydın ve Dilara Gedikoğlu yürüyüşün ardından Galatasaray Televizyonu'ndan İbrahim Demir'e organizasyonu değerlendirdi.

İlkin Aydın, "Önemli ve farkındalık yaratacak güzel bir organizasyon bence. Çünkü herkesin, sağlık için artık hayatında belli bir zaman ayırması gerekiyor. "Sağlık için spor" lafı da sanırım oradan geliyor. Biz de antrenmandan çıktık ve hemen bu organizasyona geldik. Emeği geçenlere teşekkür ederiz" ifadelerini kullanırken Dilara Gedikoğlu ise "Ben de İlkin'in söylediklerine katılıyorum, sağlık için spor oldukça önemlidir. Yürüyüş de çok önemli bir şey aynı zamanda. Eğer profesyonel sporcu olmak istiyorsanız mutlaka kalp kontrollerinden geçmeniz gerekiyor. Biz de geldik yürüyüş yaptık güzel bir gün oldu bizim adımıza" şeklinde konuştu.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN