Üye Girişi Üye Ol
Galatasaray'daki istifaların nedeni...
Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun ayrılış sürecinin perde arkası...  
Fanatik
Galatasaray'daki istifaların nedeni...
Florya’daki iletişim ve kordinasyon boşluğunu doldurmak amacıyla göreve getirilen Levent Nazifoğlu iyi bir başlangıç yapmasında rağmen görevde uzun süre kalmayı başaramadı. Kardeşi Mehmet Özbek’in Florya’da olması nedeniyle eleştirilere maruz kalan Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu hamlesi ile aslında bu eleştirilerden kurtulmayı hedeflemişti. Nazifoğlu’nun göreve geldiği ilk günlerde kötü bir performans gösterdiği söylenemez. Fakat Nazifoğlu, zaman geçtikçe birbiriyle çelişik ifadeler kullanmaya başlayınca önce camiada sonra da yönetim içerisinde rahatsızlıklar oluşmaya başladı.

Tercihi Narman oldu

Bu rahatsızlıklar yüksek sesle dile getirilmeye başlayınca, Nazifoğlu bu kez camiayı da hedef alan açıklamalarda bulundu. Son olarak Galatasaray’ın önde gelen taraftar grubu hakkında konuştukları önce taraftarla sonra da yönetici Alper Narman’la bağları tamamen koparttı. Dursun Özbek’in, Narman’a sahip çıkması ile de Levent Nazifoğlu dönemi sona erdi. Göreve geldiği günden beri yönetimsel ve sportif anlamda skandallara imza atan Dursun Özbek’in son kurbanı Levent Nazifoğlu oldu aslında. Yola çıktığı birçok yöneticisinin istifa etmesi ile zor durumda kalan Özbek’in bir yöneticisini daha kaybetmeye göze alamadığı ortada.

Çünkü yönetilemiyor...

Galatasaray’da bu zihniyet devam ettikçe Levent Nazifoğlu son kurban olmaz. Özbek yönetiminde geçen sürede bunca teknik direktör bunca yönetici neden istifa ettiyse Nazifoğlu da bu sebepten görevi bıraktı. Bunun nedeni ise Galatasaray’ın hiçbir anlamda yönetilemediği. Özbek ve yönetimi koca camiayı yönetmiyor sadece idare ediyor. Öyle görülüyor ki bunlar daha iyi günler.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Diğer Haberler
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
G.Saray ve Beşiktaş, Fellaini transferinde karşı karşıya...
Dursun Özbek'ten Tudor'a şartlı transfer onayı
Adnan Polat'tan olay hırsızlık iddiaları!
Sneijder'den Galatasaray'a transfer mesajı:
Galatasaray'ın transferine Klopp'tan engel!
Galatasaray'a Malatya'da da tam destek!
Karsan J9
2012 KARSAN J10 19 1 PLAKALI YENİ MUAYEN
43.500 TL
Ford/otosan T.connect
AĞIRLAR ANIL OTOMOTİV'DEN FORD TOURNEO C
55.500 TL
Opel Astra
PIRIL PIRIL ASTRA     İLK EL 1.6 ENJOY O
40.999 TL
Volkswagen Passat
PIRIL PIRIL-PASSAT 2.0 150 BEYGİR -FULL
48.500 TL
 
WEB ASLAN