Dün gece 2.4 Milyon $ toplandı!Star TV'de Serhat Ulueren'in sunduğu Son Nokta programına katılan Adnan Polat, Galatasaray'a yardım kampanyasını başlattı!
 
Dün gece 2.4 Milyon $ toplandı!Star TV'de Serhat Ulueren'in sunduğu Son Nokta programına katılan Adnan Polat, Galatasaray'a yardım kampanyasını başlattı!
Star TV'de Serhat Ulueren'in hazırlayıp sunduğu "Serhat Ulueren'le Son Nokta" programına katılan eski Galatasaray As Başkanı Adnan Polat, daha önce duyurduğu "Durumu iyi olan Galatasaraylılar 100 bin $ versin." projesine Galatasaraylı taraftarlardan 2.4 Milyon $ bağış yapıldı.

Şov yaptığı ve reklam için bu şekilde davrandığı konusunda gelen eleştirleri reddeden Adnan Polat, "İşin şan, şöhret kısmında değilim, hiç bir programa şu ana kadar katılmadım, reklama ihtiyacım olsaydı çağırdığınızda katılırdım ama amacım bu yangını söndürmek." dedi.

Projeyi de anlatan Adnan Polat, bağışta bulunan taraftarlara sembolik bir miktarda çerçeveletip duvarlarına asabilecek bir hisse senedi vereceklerini ve henüz kesinleşmemiş olmamasına rağmen Galatasaray Kulübü'nün bir balo düzenleyip bu bağışta bulunan taraftarlara şilt verebileceğini belirtirken rakip kulüp taraftarlarının bu yardıma katılmalarının nezaket açısından iyi olduğunu ama bunun sadece Galatasaraylı taraftarların bir kayanaşması olduğu için, kendilerini nazikçe reddedeceklerini söyledi.

Galatasaraylı oyuncuların bu ekonomik şartlar altında büyük bir özveri gösterdiğini ve bu zor şartlarda mücadele etmelerinin Galatasaraylı işadamlarına örnek olması gerektiğini ve kendilerinin de bu oyuncuların yanında bulunup destek çıkmaları gerektiğini söyledi.

Sorulan sorular üzerine kesinlikle Galatasaray Başkanlığı'na aday olmayacağını da söyleyen Polat'a canlı yayında birçok Galatasaray taraftarı destek çıktı.

Galatasaray'a bağış yapan ilk iş kadını Ergun Gürsoy'un eşi Ayşe Gürsoy olurken, program boyunca yapılan "Adnan Polat, Galatasaray Başkanı olsun mu?" anketinden %97 evet cevabı çıktı.

İşte Galatasaray'a 2.4 Milyon $'lık maddi destekte bulunan kişiler;

Mesut Gümüştaş,

Adnan Polat,

Ünal Aysal,

Selahettin Beyazıt,

Cemal özgörkey,

Oğuz Çarmıklı,

Ayşe Gürsoy,

Orhan Yüce,

Engin Karaşin,

Nevzat Kalkavan,

Tevfik Özer,

İsmini vermek istemeyen bir kişi.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler