Levent Nazifoğlu, transferler için konuştu!
Galatasaray'da istifa eden Levent Nazifoğlu, transferlerle ilgili eleştirilere cevap verdi.  
Levent Nazifoğlu, transferler için konuştu!

Galatasaray Sportif AŞ yöneticiliğinden istifa eden Levent Nazifoğlu, NTV Spor canlı yayınında transferlerle ilgili kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.

Serdar Aziz transferi ile ilgili konuşan Nazifoğlu, "Serdar Aziz transferi, yöneticilerin de olduğu 7 saat süren bir toplantı sonucu gerçekleşti. Serdar Aziz transferini kendim bitirdiğimi söyledim çünkü Dursun Özbek'i rahatlatmak ve korumak istedim. 4 milyon euro ile arabalar mı alınmadı, katlar mı alınmadı, bunu söyleyenler var... Hiçbir transferde para işlerine girmedim. Benim de karşı çıktığım transferler oldu. Ancak oy çoğunluğu ile transferler için evet kararı çıktı. Beni başkanım teşvik etmesine rağmen, dışarıda kalayım dedim, hiçbirinde yokum. Bu demek değildir ki, bu transferleri yapanlar buradan bir şey kazanmıştır, onlara da kefilim" ifadelerini kullandı.

Futboldan uzaklaşmak istediğini kaydeden eski yönetici, "Köşeme çekilip, futbolla ilgilenmek istemiyorum. Ben karıştıracağım kadar ortalığı karıştırdım. İnsanlar kendi kararlarını yapsınlar. 1-2 kişi var ki yönetim kurulunda, onlardan Galatasaray'ın kurtulması gerekiyor" diye konuştu.

"BAŞKANA KIRGINIM, AÇIKLAMA BEKLERDİM"

Dursun Özbek'in kendisi ile ilgili bir açıklama yapmamasının kendisini kırdığını kaydeden Galatasaray eski yöneticisi, "Dursun Özbek'in dürüstlüğüne kefilim, ama kırgınım. Başkanın bir açıklama yapmasını beklerdim. Çok kırgınım. Bir gün benimle ilgili açıklama yapmadı" mesajını gönderdi.

Transferler ile bir şey kazanmadığını belirten Levent Nazifoğlu, "Ben kendi uçak, otel paramı bile kendim ödedim. 1 lira geçtiyse boğazımdan, çocuklarımın boğazında kalsın. Transferler ile Mehmet Özbek ilgilendi, ancak ona da kefilim" dedi.

"BRUMA MORALİM BOZUK DEDİ VE GELMEDİ"

Rize'ye gitmeyen Bruma ile ilgili flaş bir itirafta bulunan Nazifoğlu, "Bruma, 'moralim çok bozuk, Rize'ye gelmek istemiyorum' dedi ve tesisleri terk etti. Sonra hocamız ben ona bir ceza vereceğim dedi ve biz de yönetim olarak kabul ettik" diye konuştu.

Öte yandan Levent Nazifoğlu, Ünal Aysal'ın başkan adayı olup kendisini yönetime çağırması durumunda kabul etmeyeceğini söyledi.

İŞTE LEVENT NAZİFOĞLU'NUN İSTİFA AÇIKLAMASI

"Galatasaray'daki görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu: "Ben çok yoruldum, maskeli balo oynanıyor, ben bu maskeyi takmayacağım. Ben bu kötülüklerle baş edemedim, aileme daha fazla vakit ayıracağım. Kimse benden istifamı istemedi. Galatasaray'da ne olacağıyla bundan sonra ilgilenmiyorum, her şey hayırlı olsun. Yaşanan olaylardan taraflar ders alır. Kendi kişisel egolar değil, Galatasaray'ın çıkarları ön planda tutulur. Galatasaray'ı artık sarıp sarmalıyız. Benim şahsi düşüncem, Tudor'a sezon başı çalışma imkanı verilmesi lazım. Dursun Özbek, Galatasaray'ı düze çıkaracak karaktere sahip başkan. Dürüstlüğüne kefilim ama rahat bırakılmıyor, özellikle dış etkenlerden etkileniyor. Başkan Özbek'e bir kırğınlığım yok. Yönetimde iki tane adam var, başkanı zor durumda bırakıyor. "

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEB ASLAN