Galatasaray'da flaş gelişme! İhtarname çekildi...
Galatasaray'da 25 Mart'ta yapılacak olağan mali genel kurulu öncesinde flaş bir gelişme yaşandı.  
Habertürk
Galatasaray'da flaş gelişme! İhtarname çekildi...

Galatasaray'ın 25 Mart'ta yapılacak olağan mali genel kurulu öncesi camiada sıcak gelişmeler yaşanıyor. Son gelişme ise eski başkan Adnan Polat ve yönetici arkadaşları ile ilgili...

2011 yılında yapılan genel kurulda alınan idari ibrasızlık kararı mahkemece iptal edilip üzerinden de yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen mevcut yönetim bu konuda adım atmadı. Yönetimden hiçbir açıklama yapılmadığı gibi, idari ibrasızlığın hukuken geçersiz sayıldığı, ortadan kalktığı resmi siteden bile yayınlanmadı.

Özbek yönetiminin konu hakkında sessiz kalması üzerine, 2011 yılında dava açan ilk isim olan Samim Yıldırım Baki, Galatasaray Kulübü'ne geçtiğimiz hafta ihtarname çekti.

Başvuruda, mahkeme kararının infazının gerçekleştirilmediği belirtildi. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek mali genel kurulda Polat yönetiminin ibra edilmiş sayıldıklarına dair gündem maddesi konulması, durumun genel kurula açıklanması ve idari ibrasızlık kararının hukuken geçersiz sayıldığının kulübün resmi internet sitesinde yayınlanması talep edildi.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEB ASLAN