Dursun Özbek'ten tapulu şov
TT Arena'nın üst kullanım hakkını alarak 49 yıllığına kulübe kazandırmak ve Kemerburgaz'daki yeni tesis alanlarının tapusunu almak isteyen Dursun Özbek, mali kongrede muhalefete tapularla yanıt verecek.  
Habertürk
Dursun Özbek'ten tapulu şov

Sarı-Kırmızılılar'ın oldukça tartışmalı geçmesi beklenen 25 Mart'taki mali genel kuruluna hazırlanan başkan Dursun Özbek, eleştirilere belgeyle cevap vermek için kolları sıvadı. Muhalefetin yoğun eleştirilerine karşı elini güçlendirmek isteyen Özbek, 6 yıldır Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nden bir türlü alınamayan TT Arena Stadı'nın üst kullanım hakkı ile Florya'nın yerine verilecek Kemerburgaz'daki yeni antrenman tesislerinin tapusunu alarak, genel kurulda güven tazelemek istiyor.

SADECE 9 GÜNÜ KALDI

GSGM ile TT Arena konusundaki pürüzleri gidermek için stadın yanına yapılacak kapalı spor salonunun yapımını üstlenen Sarı- Kırmızılılar, intifa hakkını elde edebilmek için Başbakanlık'tan atılacak son imzayı beklemeye başlamıştı. 25 Mart'a kadar bu imzanın atılmasını uman ve bu sayede 49 yıllığına Arena'nın resmen sahibi olacak olan G.Saray'ın, tapunun tescil edilmesi ile birlikte mali genel kurula bu anlaşmayı yetiştirmesi için sadece 9 günü kaldı. Başkan Dursun Özbek'in mali genel kurulda en büyük kozlarından biri olması için yoğun bir şekilde uğraştığı bir diğer konunun ise Florya'nın Emlak Bankası'na devrinin ardından tesislerin taşınacağı yeni arazinin tapusunu almak olduğu öğrenildi. Milli Emlak'la yapılan görüşmeler sonucunda Arena Stadı'na 10 dakikalık mesafede Kemerburgaz'da bir arazi isteyen başkan Özbek, anlaşmanın yetişmesi durumunda, genel kurula buranın da tapusunu getirerek gövde gösterisi yapmanın planlarını yapıyor.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEB ASLAN