Dursun Özbek için çarpıcı 2020 iddiası!
Erken seçime giden Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, yeni yönetimin 2,5 yıl görevde kalması için hamlesini yaptı. Peki Dursun Özbek neden 2,5 sene kararı aldı? İşte Sabah Gazetesi'ndeki o iddia ve spor yazarı Hıncal Uluç'un eleştirisi...  
Sabah
Dursun Özbek için çarpıcı 2020 iddiası!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, hem yeni kurduğu yönetimle hem de camianın duayenleri ile yaptığı toplantıların ardından olağanüstü genel kurulu kazanmaları halinde bir sonraki seçim tarihini Mayıs 2020 olarak netleştirdi.

Divan Kurulu'nda söz alan üyelerin çoğu yeni yönetimin olası 3.5 yıllık görev süresini eleştirmişti. Özbek'in 2.5 yıl kararı almasının altında yatan gerçekler şöyle: Kulübün kasasında para kalmadı. Özbek, başkan seçilmesi halinde Ocak sonuna kadar bekleyen 120 milyon TL'lik ödemeyi, kasa kolaylığı ve şahsi kefaletle yapacak. 2020'ye kadar koltukta oturacak olmasının garantisiyle kredi sorunu yaşamayacağına inanan başkan Özbek, 2.5 yıllık süreçte kulübü ekonomik olarak düzlüğe çıkarmayı hedefliyor.

HINCAL ULUÇ İLE 2 SORU 2 CEVAP

"DURSUN ÖZBEK İSTEDİĞİ GİBİ CİRİT ATIYOR"

Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda rakibi Mustafa Cengiz ve selefi Ünal Aysal'a yönelik eleştirileri ile dikkat çekti. Bunları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özbek, kendisini başkan yapacak, kulübün başına dert olacak sistemi buldu: Baskın seçim. Bunun adını en Dursuncular bile kabullendi. Bu baskın seçimde işi götüreceğine inanıyor. Önüne gelene saldırıyor. Arkasında kalana da saldırıyor, sadece önündekine değil tabii. Ünal Aysal'a da saldırıyor, Mustafa Cengiz'e de saldırıyor, ben aday olsam bana da saldıracak. Divan son derece ona uygun. İrfan Aktar'ın yönetimi ve denetiminde Dursun Divanı… Orada bildiği gibi konuşuyor. Kendini alkışlatıyor. Bildiği gibi cirit atıyor

Ünal Aysal'ın Fatih Terim ve Dursun Özbek hakkında söyledikleri gündem oldu.

Birini itham edecek insan önce kendini temize çıkarmalı… Kendisiyle ilgili neler neler söyleniyor, onları örtbas etmek için başkasına saldırıyorsan yeni bir gündem yaratmaya uğraşıyorsun demektir. Ünal Aysal kendi hesabını vermeden ben onun hiçbir dediğini dinlemem.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat - 2.0 Tdi (140) Exclus
57.500 TL
Tofaş Doğan
Tofaş Doğan L
7.500 TL
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat - 2.0 Tdi (140) Exclus
57.500 TL
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan - 1.4 TSİ  WHİTE NİGHT
85.000 TL
 
WEB ASLAN