Dinamo Kiev'den kafa karıştıran Belhanda açıklaması!
Dursun Özbek'in ''Transfer uçakları inecek'' sözlerinin ardından Galatasaray'da tüm gözler Belhanda'ya çevrilirken, Dinamo Kiev Teknik Direktörü Alexander Khatskevich'den yıldız oyuncuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.  
Webaslan Dış Haberler
Dinamo Kiev'den kafa karıştıran Belhanda açıklaması!

Ukrayna'dan Belhanda ve Galatasaray açıklaması! Dinamo Kiev Teknik Direktörü Alexander Khatskevich resmi internet sitesine yeni sezon çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Khatskevich, Belhanda, Moraes ve Mbokani hakkında konuştu.

Alexander Khatskevich Galatasaray'ın transferdeki en büyük gözdelerinden Younes Belhanda'nın durumuyla ilgili kısa bir açıklama yaptı.

Khatskevich, bir değişiklik olmazsa Belhanda'nın da 1 Temmuz'dan itibaren takımla birlikte olması gerektiğini ve henüz Belhanda için bir anlaşma yapmadıklarını ''Şu anda Belhanda, Morais ve Mbokani bizim oyuncularımız. Henüz bu 3 ismin transferleriyle ilgili herhangi bir anlaşma bulunmuyor. Eğer bir değişiklik olmazsa 1 Temmuz'dan itibaren de bizimle olmaları gerekiyor. Bu konu çok konuşuluyor, basında da birçok söylenti var ancak imzalanmış bir anlaşma yok'' sözleriyle dile getirdi.

Geçen sezonu Nice'de kiralık olarak geçiren Belhanda ile her konuda anlaşan ve Dinamo Kiev ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray, bu transferi kısa süre içerisinde sonlandırmaya çalışıyor.

DURSUN ÖZBEK'TEN TRANSFER AÇIKLAMASI GELMİŞTİ

Konu hakkında Başkan Dursun Özbek de şöyle konuştu:

''Galatasaray uçakları İstanbul'a inmeye başlayacak. Bunun için son derece yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Ben sevgili taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum. Transfer hassas bir iş. Parasında anlaşırsın. Şartlarında anlaşamazsın. Şartlarında anlaşırsın süresinde anlaşamazsın. Yani atılan imzalar, verilen ya da alınan haklar geri dönmüyor artık. Sadece bugünü bayram yapmak için ileriye dönük Galatasaray haklarından haklarından fedakarlık etmeyi yanlış buluyorum. Onun için elimizden gelen bütün gayretle, bütün titizlikle, kontratların Galatasaray için çok iyi tecelli etmesi çalışıyoruz. Süreler bundan uzuyor. Uzuyor ama belli bir şey bu seneyi erken açıyoruz. 13 temmuzda maç oynayacağız. Kamp önümüzdeki hafta başlayacak. Dolayısıyla bize elimizi çabuk tutmak için her şeyi yapıyoruz. İnşallah çok kısa sürede de sevindirici haberlere taraftarlarımıza vereceğiz. Bu sene onlardan çok büyük beklentimiz var. Dolayısıyla Galatasaray'a küsmek darılmak olmaz. Herkes gelsin kombinesi, locasını alsın. Ve stada maça Galatasaray'a destek vermek için stada gelsinler. Hiçbir Galatasaraylının şu ya da bu sebepten Galatasaray'a küsme lüksünün olduğunu düşünmüyorum. Bir çok cephede çarpışıyoruz. Bir yandan mali yapıyı düzeltmek isterken, bir taraftan da sportif faaliyetlerde başarıya odaklı çalışıyoruz. Dolayısıyla burada taraftarın ve camianın desteği çok önemli. Ben bu sene olağanüstü bir destek bekliyorum.''

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEB ASLAN